Hakkımızda

Medet SAV

Mini Moda Kurucusu

Yüksek kalite, uygun fiyat, kusursuz teslimat... Mini Moda ile ayrıcalıklı ticarete göz atın!
 

HAKKIMIZDA

1990 yılında Sav  ailesinin en önemli girişimcilerinden biri olan Mini Moda Laleli’de moda dünyasına adım atmış; 25 yıllık tecrübesi, geniş ürün yelpazesi ve geniş ürün yelpazesi ile müşterilerine hizmet vermek için durmadan çalışmaktadır. Mağazamız toptan İhracat endeksli çalışıyor

 

Vizyonumuz

Dünyaya ürün tedarik ediyoruz Mini Moda!”Dünya çapında ihracat” olarak tanımladığımız vizyon ilkelerimiz, yeni kalıplar ve ürünlerimizi kapsadığı bölgelerde paketlemek politikamızın matemini yaşıyoruz. Fiyatlarımızı bölgesel bölgelerde yapıyoruz! Mini Moda tekstil, tüm ürünlerini dünyaya ulaştıracak ve yeni müşterilere hizmet vermek için sezonun yeni modellerini sabırsızlıkla bekliyor!

 

Görevimiz

Yüksek kaliteyi en uygun fiyata sunuyoruz… Mini Moda Tekstil, kurulduğu ilk günden beri, kaliteli ürünleri ulaşılabilir kılmayı kendisine misyon edinen ilkelerini bir gün dahi olsa gecikmeden uygulamaya devam etmektedir. Kalite standartlarımızı yansıtan koleksiyonlar, müşterilerimize getirdiğimiz güvenilir ticaret fiyatımızın temel taşı vicdanımızdır.Mini Moda tekstil, kurucusundan aldığı güç ve enerjiyle 2021yılında moda dünyasına öncülük etmeye devam ediyor!..

  •  yüksek kalite
Çalıştığımız BAşlıca Ülkeler

Müşteri Yorumları

"Gravida lorem id vitae pulvinar praesent aliquet pellentesque non quam viverra cursus nulla mi consectetur tempor sed lectus ultricies urna risus sit."
Paula Robinson
"Faucibus eget ullamcorper nascetur suspendisse purus nisi, sapien at ipsum tincidunt quis sed fermentum risus."
Luis Carlos
"Malesuada nibh eu sed elit purus, sit sem molestie enim, egestas aliquet etiam donec tristique nec."
Alicia Stone
"Pharetra turpis euismod est tellus, ac adipiscing adipiscing!"
Matthew Johnson
Shopping Cart